تبریك از نوع جدید به دكتر جواد هیئت ! (رضا همراز)

سه شنبه 27 تیر 1391

 

تبریك به دكتر جواد هیئت !

(رضا همراز) 

 

 

یكی از هفته نامه های شهرمان كه اجازه بدهید هفته نامه نه بلكه نامش را روزی نامه بنامیم  در یكی از شماره های اخیر خود  همچون دیگر جعلیاتش كه پیشتاز جعل و توهین و افترا بوده و زبانزد عده ای می باشد؛ دكتر جواد هیئت را سید خطاب كرده و بدین طریق پس از 85 سال اینك دكتر هیئت كه زحماتش در ترویج زبان مادری خویش و علم طبابت شهرت تقریبا جهانگیر پیدا كرده است به طایفه محترم سادات تغییر نسب داده است ! البته آنها نیك می دانند كه سادات از اقبال خوبی در بین مردم آذربایجان برخوردار بوده و بدین طریق خدمت بس بزرگی به جناب دكتر می نمایند !چرا كه نویسندگان این روزی نامه خود روانشناسند و سره را از ناسره خوب تشخیص می دهند!  و چون می بینند كه دكتر هیئت از احترام قابل توجهی در بین توده مردم برخوردارند بدین جهت سهم خویش را در قبال خدمات ایشان به نحو احسن انجام می دهند و سیادت ایشان را بدون كمترین مشكلی توقیع می نمایند ! البته در بارانهای اخیر كه سیلابهای چشمگیری همه جا را فرا گرفته و تقریبا همه روزه شاهد اخبار ش از صدا و سیما می باشیم  اسناد و مدارك و سواد این قاطبه نیز مثل خیلی از دوستانشان نم برداشته ! چرا كه آنها باید اول عكس پدر دكتر هیئت  یعنی مرحوم میرزا علی هیئت را كه معمم و با عمامه سفید دارای عكس های چندی می باشد از بین برده یا سیاه می كردند ؛ بعد فرزنش را سید می نمودند ! چنین یه نظر می رسد كه این نویسندگان به زعم خود زرنگ ! مثل همیشه اخبار هوا شناسی را به دقت گوش نمی كنند تا از نم هوا مطلع شوند و  توصیه های ایمنی را جدی بگیرند تا سوادشان نم برندارد كه بدبختانه چند سالی است كه از این مهم در رنج و مضیقه می باشند ! خوشا به حال دكتر هیئت كه یك شبه به طایفه محترم سادات منسوب شدند ! اما مشكل اینجاست كه شاید هفته اینده نیز یك شبه به بهائیت ؛ صهیونیست  و ... متهم شوند ! چرا كه كسی كه در لحظه ای به فردی سید خطاب كرده و تغییر روال كند پس بیمی در آن نیست كه فردا نیز از خدا بی خبر ؛ محارب ؛ صهیونیست و ... باشد . خداوند از شر این از خدا بی خبران همه ما را در كنف حمایت خویش قرار دهد . آمین یا رب العالمین .

 

قایناق:

http://salarsolmaz.blogfa.com/post-176.aspx بؤلوم : دكتر جواد هیئت از نگاه دیگران (دوكتور جواد هئیته عایید دوشونجه لر) یازار : VARLIQ 0 باخیش


 

بلاگا گؤره

    بؤیوك اینسانلاردان دانیشماق چتیندیر . اونلارین حیاتلاری، چالیشمالاری و اؤزللیكله ده اوركلری او قدر بؤیوكدور كی، بیر یازییا سیغیشماز.
    دوكتور جواد هیئت بو اینسانلاردان بیری‌دیر!


سایغاج